Wszystkiego najlepszego !
 Oceń wpis
   

Kochani,

Życzę wszystki spokojnych i wesołych świąt. Byście przez te kilka dni wykonywali czynności świąteczne, rozmawiali z najbliższymi, odbyli spacery z na które nie ma w normalnych dniach czasu. Byście sobie pobiesiadowali wytężenie nie oszczędzając układu trawiennego i wątroby (znaczy oszczędzajcie, ale w elastyczny sposób) Byście poleniuchowali. O tym leniuchowaniu z premedytacją piszę - to miejsce - money.pl przeznaczone jest przecież i gromadzi właśnie dla tych, którzy nie tracą czasu na myślenie quasi/egzystencjalne.

Życzę Wam gorąco byście nie rozmawili, nie słuchali telewizji we wszech sprawach dotyczącyh kryzysu, przedświątecznej siły nabywczej gwiazdkowiczów itd. Z tego nic nie wyniknie, a wyłącznie nastrój świąteczny może popsuć. Uważajcie za kierownicą w czasie podróży i pod żadnym pozorem nie siadajcie za kółko po kielichu. Nic tylko nieszczęścia i tragedie z tego wynikają.    

Osobiście nie lubię otrzymywać esemesów z życzeniami i takowych nie wysyłam. Z rzadka jednak zagłębiam się w treść i czasami jest to uzasadnione działanie. Dostałem więc od Maćka, mojego, kumpla celebrytę z branż turystycznej (taki biznes prowadzi) esemesa o m.in. następującej treści. "... jestem w Tajlandii, tradycyjnie nurkuję,  sam sobie złowię langustę i zjem przy ognisku na plaży. Ściskam M"   Jak coś takiego czytam - gęba mi się uśmiecha.

Najlepszego !!!!!

 yle="word-spacing: 0px; font: 12px/13px Georgia; text-transform: none; color: rgb(0,0,0); text-indent: 0px; letter-spacing: normal; border-collapse: separate; orphans: 2; widows: 2; -webkit-border-horizontal-spacing: 0px; -webkit-border-vertical-spacing: 0px; -webkit-text-decorations-in-effect: none; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: c16b65c9d3e9890618e7f0d309489f91

 

Komentarze (0)
Czy napiłbyś się wina z posłem... Co ma zrobić Adam Małysz ?
Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:27
najlepszeprezenty.com.pl:
Marka Polska - najlepiej strzeżony sekret Europy
pozdrowienia :)
2013-12-23 13:02
rtvagd.net:
Kolęda PZPN
Wesołych świąt! :)
2013-12-22 00:36
sw-elzbieta.com:
Co ma zrobić Adam Małysz ?
Wesołych świąt! :)
O mnie
Jerzy Ciszewski
Od lat zajmuję się zawodowo public relations; od niedawna również marketingiem sportowym. W pracy, nie muszę się do niczego zmuszać, a to z dość prozaicznej przyczyny - po prostu lubię to co robię