Rondo w Jaworznie za 61 200 pln - XVIII finał WOŚP
 Oceń wpis
   

Podczas wczorajszej licytacji finału XVIII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, między innymi wystawiono do sprzedaży prawo do nazwy nowego ronda w Jaworznie - ostatecznie uzyskano kwotę 61 200 PLN o czym donosi m.in. portal www.namingrights.eu

W ramach tej transakcji Południowy Koncern Energetyczny będzie miał prawo do zamieszczenia tablicy informacyjnej w obrębie owego ronda z nazwą firmy; będzie ona m.in. zawierała informację, że rondo zostało „sprzedane” w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca otrzyma również specjalny certyfikat, zaś tablica zostanie uroczyście odsłonięta podczas specjalnej uroczystości.

Oczywiście bardzo wiele osób na swój sposób i wedle swoich możliwości finansowych wspiera WOŚP i traktuje to jako jeden z najważniejszych i corocznych obowiązków obywatelskich. Wiele dzieci nie może się doczekać dnia kiedy ruszy z czerwoną puszką na ulicę by zbierać pieniążki również uważając to działanie już jako naturalne oraz bardzo potrzebne. Największe sknerusy otwierają swe portfele by się podzielić bilonem i banknocikiem. Także firmy wspierają WOŚP.

Na WOŚP „sprzedawano” już chyba prawie wszystko. Nie jestem oczywiście pewien, ale wydaje mi się, że rondo „poszło” pierwszy raz.   

Komentarze (4)
Manifest wiary pozytywnej O której odjedzie pociąg ?
Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:27
najlepszeprezenty.com.pl:
Marka Polska - najlepiej strzeżony sekret Europy
pozdrowienia :)
2013-12-23 13:02
rtvagd.net:
Kolęda PZPN
Wesołych świąt! :)
2013-12-22 00:36
sw-elzbieta.com:
Co ma zrobić Adam Małysz ?
Wesołych świąt! :)
O mnie
Jerzy Ciszewski
Od lat zajmuję się zawodowo public relations; od niedawna również marketingiem sportowym. W pracy, nie muszę się do niczego zmuszać, a to z dość prozaicznej przyczyny - po prostu lubię to co robię